تلفن: 02122224948
ایمیل: hamoon.agency@gmail.com
سئو
چگونه سئو به کسب و کار ما کمک می‌کند
سئو
سئو تغییراتی در سایت ایجاد می‌کند که تاثیر قابل توجهی در رتبه و ترافیک سایت در موتورهای جستجو خواهد داشت.
 
در دنیای امروزی وب، SEO جزء موارد اجتناب ناپذیر در وب سایت هاست.
 این روزها موسسه و شرکت های مختلفی بابت بهینه کردن وب سایت‌ها درآمدهای قابل توجهی بدست می آورند.
اهمیت سئو در چیست؟
اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می‌کنند.
از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند که آن‌ها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند.
تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
سئو
آنالیز سایت چیست؟
یکی از دغدغه‌های مشترک صاحبان کسب و کارهای مختلف، ایجاد و مدیریت سایتی حرفه‌ای با محتوای باکیفیت است تا میزان فروش خود را بالاتر ببرند. تامین اطلاعات و تولید محتوای سایت‌ها از چالش‌ها و دغدغه‌های همیشگی صاحبان وب‌سایت‌هاست و امروزه همه می‌دانند بهینه‌سازی سایت و تولید محتوا می‌بایست با استفاده از تکنیک‌های سئو انجام گیرد. پیش از هرگونه اقدامی برای اجرای کمپین یا کار کردن بر روی سئو سایت، می‌بایست آنالیز سایت توسط متخصصان انجام شود تا گزارشی از وضعیت فعلی سایت تهیه شود. گزارشی که از وضعیت موجود سایت تهیه می‌شود، با وضعیت مطلوب مقابله می‌شود و کاستی‌ها مشخص گردیده و برنامه‌ای برای دستیابی به آنچه مد نظر است، تدوین می‌شود.  شما می‌توانید آنالیز سایت را بر روی سایت خود و بر روی رقبای تجاری خود انجام دهید. این کار تحت عنوان رصد رقبا صورت می‌گیرد. طبیعتا مهم‌ترین منبع اطلاعاتی شما درباره رقبای خود، سایت آن‌هاست. بنابراین چه قصد داشته باشید سئو سایت خود را بهبود ببخشید و چه قصد داشته باشید محتوا و سایت خود را بهینه کنید، ناگزیر از تحلیل سایت رقبای خود نیز هستید.
سئو

آیا سایت شما بهینه هست؟؟؟

بیشتر بخوانید
لطفا فرم رو تکمیل کنید.
نگران نباشید اگه سایت شما رتبه یا ترافیک مناسبی نداره ما کمکتون می‌کنیم.
درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!